zorunlu-arac-sigortasi

Çayyolu Sigorta Acentesi

En iyi fiyat garantisiyle Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinden sigorta tekliflerine hemen hızlı bir şekilde ulaşın.

Sigorta Nedir?

Sigortalının ödediği belli bir ücret karşılığında birçok risklere karşı sigorta şirketleri tarafından hasarların koruma altına alındığı sözleşmedir. Sigorta sahiplerinin belli miktar parayı risklere karşı aynı havuzda toplamasıyla risk meydana
geldiğinde bu havuzdan zararların karşılanması bir dayanışma oluşturulmuş olur ve böylece sigorta sahipleri bir defa da çok fazla ücret ödemek durumunda kalmazlar.

Sigorta Ürünlerimiz

Trafik Sigortası: Karayolları Trafik Kanuna göre belirlenen kurallara göre yaptırılması zorunlu ve her yıl yenilenmesi gereken bir araç sigortası türü olan trafik sigortası, risklere karşı araç sahibinin çıkarlarının korumasını sağlarken trafikteki başka sürücülerin de maddi olarak korunmasını sağlama özelliğini taşır. Teminat bedelleri yasalara göre belirlenmiştir.

Kasko Sigortası: Kasko zorunlu değildir, araç sahibi sigorta şirketlerinin belirlediği teminatları içine alan trafik sigortasına ek olarak araçlarını;

  • Yanma
  • Kaza
  • Çalınma gibi risklere karşı teminat altına alır.

Yabancı Sağlık Sigortası: Yabancı Sağlık Sigortası, ülkemize eğitim, iş gibi çeşitli
sebeplerle gelen yabancı uyruklu kişilerin oturma izni ve ikamet tezkeresi almaları için
zorunlu olan bir sigorta türüdür.

  • Yatarak tedavi
  • Yardımcı tıbbi malzeme,
  • Kemoterapi, radyoterapi, diyaliz gibi riskli hastalıkların tedavi masrafları
    gibi risklere karşı teminat altına alır.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası: Tamamlayıcı sağlık sigortası, sizin ve aileniz için Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile anlaşmalı özel hastanelerden fark ücreti ödemeden
yararlanmanızı sağlayan bir sigorta türüdür. Sağlık hizmetlerinden, özel hastanelerde daha rahat yaralanmanızı sağlayan Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile sağlık masraflarınızı kendiniz, eşiniz ve çocuklarınız için düşürebilirsiniz.

Konut Sigortası: Evinizi birçok riske karşı teminat altına alan bir sigorta
türüdür. Konut sigortası zorunlu bir sigorta türü değildir ancak evinizin karşı karşıya olduğu hırsızlık, doğal afetler gibi tehlikelere karşı evinizi korumak için en iyi yol bir konut sigortası yaptırmaktır. Konut Sigortasıyla aileniz ve eşyalarınız poliçede belirlenen maddelere göre teminat altına alınır.

Zorunlu Deprem Sigortası (DASK): Doğal Afet Sigortaları Kurumu teminatıyla, ülkemizde yaptırılması zorunlu bir sigorta türü olan Zorunlu Deprem Sigortası; deprem ve depremden sonra meydana gelebilecek yangın, toprak kayması, patlama gibi olayların, binanıza vereceği olumsuzluklara karşı güvence altına alınması için yaptırılır.

Çayyolu Sigorta Acentesi İletişim Bilgilerimiz

Adres: Konutkent Mh. KuleEvo No: 16/48 Yaşamkent/Ankara

Telefon: 0553 425 57 84