arac-kasko-sigortasi-teklif

En Uygun Fiyata Araç Kasko Teklifinizi Hemen Alın!

En iyi fiyat garantisiyle Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin kasko sigortası tekliflerine hemen hızlı bir şekilde ulaşın.

Aracınız için en uygun ve ihtiyaca yönelik kasko sigortasına sahip olmak sigortaya ihtiyaç duyduğunuz anda sizi maddi kayıplarda zarar uğratmamak adına kritik önem taşır. İzci Sigorta, talebiniz ve ihtiyaç duyduğunuz tüm ek teminatları sizinle birlikte belirler ve size özel teklifi ücretsiz olarak hazırlar.

Zorunlu trafik sigortası kaza durumunda aracınızı tamamen güvence altına almaz. Kaza ve hasar durumunda sadece karşı tarafa verilen zararları karşılar. Bu sebepten aracınız eğer 15 yaşından gençse kasko yaptırmak önemli. Araçlarınız için zorunlu trafik sigortasının yanında kasko sigortası yaptırarak çarpma, çarpılma, yangın, hırsızlık, doğal afet, grev, okavt, halk hareketleri, kargaşalık, kötü niyetli hareketler ve terör, cam kırılması, hayvanların araca verdiği zararlar gibi teminatların yanında mini onarım, anahtar kaybı gibi ek teminatlarla aracınız koruma altına alıyoruz.

Türkiye’nin en büyük ve güvenilir sigorta şirketleri arasından size en uygun seçenekleri karşılaştırmalı olarak teklifinizi 0553 425 57 84 numaralı telefondan ulaşarak alabilirsiniz.

Kasko Hakkında Merak Edilenler

Karayolları Trafik Kanunu’na göre, zorunlu olması karşı tarafa verilen hasarları karşılaması bakımından araç sahiplerini maddi olarak güvence altına aldığı için zorunludur.

Kasko, isteğe bağlı olarak araç sigortası olup 2013 yılında yürürlüğe giren kasko yasası ile araç kasko sigortası 4 çeşide ayrıldı. Her kasko seçeneği farklı teminatlar içermektedir.

  • Dar Kasko: Araç kasko sigortası genel şartları dahilindeki teminat gruplarından kısıtlı bir bölümü için teminatın verildiği bir ürün çeşidir.
  • Kasko: Kasko sigortası genel şartları dahilindeki teminat gruplarından tamamı için teminatın verildiği ekonomik bir üründür.
  • Genişletilmiş Kasko: Ana kasko teminatlarının hepsini standart olarak içinde barındırarak bunlara ek olarak ek prim ödeyerek en çok tercih edilen kasko türüdür.
  • Tam Kasko: Kasko sigortasındaki ana teminatların hepsinin yer aldığı ve ek teminatların hepsinin poliçeye ekletilebildiği kasko türüdür.

Aracınızın marka, model, kaza durumu ve teminat içeriğine göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Hemen en uygun kasko teklifi almak için 0553 425 57 84 numaralı telefondan sigorta danışmanlarımızla iletişime geçin.