enuygun-konut-sigortasi

En Uygun Konut Sigortanızı Hemen Yaptırın!

En iyi fiyat garantisiyle Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin Konut Sigortası tekliflerine hemen hızlı bir şekilde ulaşın.

Evinizi ve eşyalarınızı doğal afet, yangın, hırsızlık, su baskını, elektrik arızası, anahtar kaybında çilingir hizmeti gibi umulmayan durumlara ve riskler için teminat altına alarak bu zararlara karşı güvende olmak için yaptırılan geniş kapsamlı sigortaya konut sigortası nedir. Ev sahipleri ve kiracılar için tek poliçede birçok güvenceye sahip olmak oldukça önemlidir. Evinizde oluşacak maddi hasarlara karşı maliyetinizi en aza indirmek için risklere karşı konut sigortası yaptırmak büyük önem taşır.

Zorunlu Deprem Sigortasından farklı olarak evinizin içindeki eşyaları da güvence altına alabileceğiniz bu sigorta türünde evinizden uzakta olduğunuz her an eviniz ve eşyalarınızla ilgili kuşku duymazsınız. Her yıl yenilenebilen konut sigortası için özel indirimlerden de yararlanabilirsiniz.

Kiracılar için de önem arz eden konut sigortasıyla ev sahibi olmasanız bile eşya teminatı alarak herhangi bir hasar durumunda eşyalarınızı güvence altına almış olursunuz.

KONUT SİGORTASI TEKLİFİ
İzci Sigorta, Türkiye ve Dünya’da en büyük ve güvenilir sigorta şirketleri arasından size ve aracınıza en uygun konut sigortasını karşılaştırmalı olarak sunar ve size de sadece en uygun konut sigortası poliçesini seçmek kalır.

Konut Sigortası Hakkında Merak Edilenler

Eviniz; ailenizle en değerli ve anlamlı vakti geçirdiğiniz yerdir. Bu denli önemli anıların paylaşıldığı yer için konut sigortası yaptırmak olmazsa olmadır.

Doğru teminatların belirlenmesi konut sigortası için önemli bir konudur. Poliçenizde doğru güvencelerin belirlenebilmesi için en tecrübeli sigorta uzmanları ile çalışmalısınız. Oldukça değişkenlik gösteren primler içerisinden sizin için en uygun seçeneği belirleyerek konut sigortanızı yaptırabilirsiniz.

Konut Sigortasının kapsadığı en önemli durum yangın teminatıdır. Yangına bağlı olarak ortaya çıkan tüm zararlara karşı evinizi ve eşyalarınızı teminat altına alabilirsiniz. Ayrıca hırsızlık, sel ve su baskını, deprem, fırtına, dolu, heyelan ve buna bağlı olarak oluşacak zararlara karşı evinizi güvenceye alabilirsiniz.

  • Lokavt, grev, kargaşalık, halk hareketleri ve kötü niyetli hareketler
  • Cam ve aynaların kırılması sonucu ortaya çıkan zararlar
  • Su, elektrik, çilingir hizmeti gibi tamir işleri
  • Kara, hava, deniz taşıtlarının çarpması sonucu oluşacak zararlar

Konut sigortası için belirlenen güvenceler evinizin konumuna, büyüklüğüne, binanızın yapısına, kat yerine ve konutunuz için alınan güvenliğe göre farklılık göstermektedir. Ayrıca sigorta şirketleri de sizin için en uygun ek teminatları belirleyerek poliçeniz hazırlanır. Böylece oluşabilecek zararlara karşı korumak için en uygun fiyat belirlenir.

150 TL’den başlayan fiyatlar ile konut sigortası yapmtırmak mümkün. En uygun konut sigortası fiyatı için hemen bize 0553 425 57 84 ulaşın ve teklif alın.