arac-kasko-sigortasi-teklif

Mengen’de en uygun fiyata araç trafik sigortası ve kasko teklifinizi hemen alın!

Bolu Mengen‘de en uygun fiyatlar sunan İzci Sigorta; trafik sigortası, kasko, konut sigortası, sağlık sigortası, iş yeri sigortası ve daha fazlasını Axa, Sompo, Doğa, Güneş, Anadolu, Allianz, Demir Hayat, Ak Sigorta şirketleri sizin yanınızda.

Aracınız, eviniz ve iş yeriniz için en uygun ve ihtiyaca yönelik sigorta hizmetine sahip olmak sigortaya ihtiyaç duyduğunuz anda sizi maddi kayıplarda zarar uğratmamak adına kritik önem taşır. İzci Sigorta, talebiniz ve ihtiyaç duyduğunuz tüm ek teminatları sizinle birlikte belirler ve size özel teklifi ücretsiz olarak hazırlar.

Araçlarınız için çarpma, çarpılma, yangın, hırsızlık, doğal afet, grev, okavt, halk hareketleri, kargaşalık, kötü niyetli hareketler ve terör, cam kırılması, hayvanların araca verdiği zararlar gibi teminatların yanında mini onarım, anahtar kaybı gibi ek teminatlarla aracınız koruma altına alıyoruz.

Konutlar için yine yangın, hırsızlık, doğal afet, grev, okavt, halk hareketleri, kargaşalık, kötü niyetli hareketler ve terör, cam kırılması, çilingir hizmeti gibi teminatlar ile maddi kayıplarınızı güvende kalıyor.

Türkiye’nin en büyük ve güvenilir sigorta şirketleri arasından size en uygun seçenekleri karşılaştırmalı olarak teklifinizi 0553 425 57 84 numaralı telefondan ulaşarak alabilirsiniz.

Bolu Mengen’in yanı sıra Bolu Merkez, Gerede, Göynük, Mudurnu, Yeniçağ, Dörtdivan, Seben, Kıbrıscık ilçeleri ve Türkiye geneli hizmet veriyoruz.