en-uygun-motosiklet-trafik-sigortasi

Motosiklet Trafik Sigortanızı En Uygun Fiyata Hemen Alın!

En iyi fiyat garantisiyle Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin motosiklet zorunlu trafik sigortası tekliflerine hemen hızlı bir şekilde ulaşın.

Ulaşım kolaylığı, ekonomik yakıt tüketimi ve hobi amaçlı sebeplerden ötürü tercih sebebi olan motosikletler için de diğer araçlarda olduğu gibi trafik sigortası zorunludur.

Zorunlu Trafik Sigortası kapsamında yer alan, ekonomik ve ihtiyacına göre düzenlenmiş Motosiklet Trafik Sigortası ile olası bir kaza anında üçüncü şahıslara verebileceğiniz zararlar sigorta ile teminatlar çerçevesinde güvence altında olur.

En uygun fiyata trafik sigortasına sahip olmak için hemen whatsapp veya arama butonundan İzci Sigorta‘dan karşılaştırmalı teklifinizi hemen alın.

MOTOSİKLET TRAFİK SİGORTASI TEKLİFİ
İzci Sigorta, Türkiye ve Dünya’da en büyük ve güvenilir sigorta şirketleri arasından size en uygun motosiklet zorunlu trafik sigortasını karşılaştırmalı olarak sunar ve sadece en uygun trafik sigortasını seçmek kalır.

Motosiklet Trafik Sigortası Hakkında Merak Edilenler

Karayolları Trafik Kanunu’na göre, zorunlu olması karşı tarafa verilen hasarları karşılaması bakımından araç sahiplerini maddi olarak güvence altına aldığı için zorunludur.

  • Araç Başına Maddi
  • Kaza Başına Maddi
  • Kişi Başına Sağlık Gideri
  • Kaza Başına Sağlık Gideri
  • Kişi Başına Sakatlanma ve Ölüm
  • Kaza Başına Sakatlanma ve Ölüm
  • Assistans Hizmeti

Gibi sigorta firmalarının teminatları bulunmaktadır. Araç tipi, model ve araçla ilgili mesleki faaliyet durumu teminat limitlerinde değişiklik olmakta.

Yürürlükte olan trafik sigortası poliçenizle ilgili son bilgileri online olarak Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi‘nin sitesindeki “Trafik Sigortası Poliçe Sorgulama” sayfası aracılığıyla veya hemen bizi 0553 425 57 84 numaralı telefondan ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.