enuygun-seyahat-sigortasi

Yurtdışı Seyahat Sigortanızı Hemen Yaptırın!

Vize başvurularında geçerli en iyi fiyat garantisiyle Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin en uygun Seyahat  Sağlık Sigortası tekliflerine hemen hızlı bir şekilde ulaşın.

Yurt dışı gezi programlarınızı yaparken ülkemiz vatandaşları için vize isteyen ülkelere seyahat ederken dikkat etmeniz gereken konulardan birisi de seyahat sigortasıdır. Seyahat sağlık sigortası dar ve geniş kapsamlı teminatları ile sigorta şirketleri tarafından farkı seçenekler bulunmaktadır.

İzci Sigorta, yurt dışı seyahatlerinizde ihtiyaç duyduğunuz seyahat sağlık sigortası hizmetini sunuyor. Yurt dışında başınıza gelebilecek herhangi bir sağlık probleminde ülkeye gidiş dönüş ulaşımı, tedavi hizmetleri, bagajın kaybolması veya hasar görmesi, hırsızlık gibi teminatlar doğrultusunda sigorta şirketiniz karşılar.

SEYAHAT SİGORTASI TEKLİFİ
Yurt dışı seyahatleri için vize başvurusunda gerekli olan sigorta hizmetini İzci Sigorta olarak Türkiye ve Dünya’da en büyük ve güvenilir sigorta şirketleri arasından en uygun sigortayı karşılaştırmalı olarak sunar. Size de sadece seçmek kalır.

Seyahat Sigortası Hakkında Merak Edilenler

Yurt dışı seyahatlerinde meydana gelebilecek tüm ihtiyaçlarınızı sigorta şirketi tarafından teminat altına alan bir üründür.

Yolculuk yapacağınız ülke, zaman ve yaş kriterlere göre değişiklik göstermektedir. İzci Sigorta sizin için en ekonomik ve sizi koruyacak sigorta poliçesini hazırlar.

Sigorta süresi, yurt dışına yapılan seyahatler için ülkemiz sınırları dışında çıkıldığının pasaportla tespitinde başlar ve ülkemiz sınırlarına girildiğinin pasaportla belirlendiği an itibariyle de sona erer.

İzci Sigortaya online başvuruda bulunabilir ve hemen en uygun teklifi alabilirsiniz. En uygun seyahat sağlık sigortası fiyatı için hemen bize 0553 425 57 84 numaralı telefondan ulaşın ve teklif alın.