tamamlayici-saglik-sigortasi

En Uygun Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Teklifinizi Hemen Alın!

En iyi fiyat garantisiyle Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin tamamlayıcı sağlık sigortası tekliflerine hemen hızlı bir şekilde ulaşın.

Hastane tedavi sürecinde sistemin sınırlarını aşan veya sosyal güvenlik kurumunun karşılayamadığı durumları teminat altına alarak özel sağlık kurumlarında fark ücreti ödemeden yararlanmasını sağlayan tamamlayıcı sağlık sigortası ile fark ücreti ödemeden özel hastanelerde poliçe kapsamında tedavi olabilirsiniz.

Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından sağlanmayan birçok hizmeti kapsayan tamamlayıcı sağlık sigortası ile yatarak veya ayakta tedavi masraflarınızı ek ücret ödemeden karşılayabilirsiniz.

Türkiye’nin en büyük ve güvenilir sigorta şirketleri arasından size en uygun seçenekleri karşılaştırmalı olarak 0553 425 57 84 numaralı telefondan bize ulaştığınızda hemen sizlere kolay bir şekilde teklifinizi size sunarız.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Hakkında Merak Edilenler

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası için teminatlar yatarak ve ayakta tedavi teminatı olarak sunulduğu gibi son dönemde bazı sigorta şirketleri, bu teminatlara ek olarak farklı (doğum, diş, tüp bebek tedavisi gibi) ek teminatlar da eklemektedirler.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptırmak isteyen kişilerin öncelikle SGK’lı olması gerekmektedir. Ayrıca Sosyal Sigorta Kurumu güvencesi bulunan kişinin haklarından yararlananlar da tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırılabilir.

Sigorta şirketleri genel olarak Tamamlayıcı Sağlık Sigortası için yaş sınırını 60 olarak belirlemiştir ancak bazı sigorta şirketleri yaş sınırıyla ilgili farklı sınırlar belirlemektedir. Ayrıca 18 yaşın altındaki kişiler bu sigortadan yararlanmak için ebeveynlerinden en az biri ile başvuru yaparak Tamamlayıcı Sağlık Sigortasından yararlanabilirler.

T.C. vatandaşı olan kişiler özel sağlık sigortası fiyatının ortalama 3’te 1’i fiyatına tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırabiliyorsunuz. Tamamlayıcı sağlık sigortası fiyatları, belirli kriterlere göre değişiklik gösterebiliyor. Sigorta yaptırmak isteyen kişinin yaşı, cinsiyeti, ikamet adresi gibi kişiye göre değişen özellikler bulunmaktadır.