zorunlu-arac-sigortasi

Trafik Sigortanızı En Uygun Fiyatla Hemen Alın!

En iyi fiyat garantisiyle Türkiye’nin en iyi sigorta şirketlerinin trafik sigortası tekliflerine hemen hızlı bir şekilde ulaşın.

Trafik sigortası, Karayolları Trafik Kanunu’na göre motorlu araçlar zorunlu mali sorumluluk sigortası olarak 2918 sayılı kanunu’na tabi olup, trafiğe çıkan her aracın sahip olması zorunlu sigorta ürünüdür.

Trafik sigortası herhangi bir kazada karşı taraf aracı veya üçüncü şahıslarda oluşabilecek maddi hasar ve kayıplara karşı sizi ve aracınızı sigortacı tarafından güvence altına alır. Trafik sigortası trafikte bulunan tüm araçlar ve kullanıcılar tarafından maddi kayıplara karşı koruyucu olduğundan sigorta süresi dolmuş veya hiç sigortası yapılmamış araçlar ilgi kanuna göre ceza-i işlem, araç çekme ve trafikten men etme gibi yaptırımları var.

En uygun fiyata trafik sigortasına sahip olmak için hemen whatsapp veya arama butonundan İzci Sigorta‘dan karşılaştırmalı teklifinizi hemen alın.

ZORUNLU TRAFİK SİGORTASI TEKLİFİ
İzci Sigorta, Türkiye ve Dünya’da en büyük ve güvenilir sigorta şirketleri arasından size ve aracınıza en uygun zorunlu trafik sigortasını karşılaştırmalı olarak sunar ve size de sadece en uygun trafik sigortasını seçmek kalır.

Trafik Sigortası Hakkında Merak Edilenler

Karayolları Trafik Kanunu’na göre, zorunlu olması karşı tarafa verilen hasarları karşılaması bakımından araç sahiplerini maddi olarak güvence altına aldığı için zorunludur.

  • Araç Başına Maddi
  • Kaza Başına Maddi
  • Kişi Başına Sağlık Gideri
  • Kaza Başına Sağlık Gideri
  • Kişi Başına Sakatlanma ve Ölüm
  • Kaza Başına Sakatlanma ve Ölüm
  • Assistans Hizmeti

Gibi sigorta firmalarının teminatları bulunmaktadır. Araç tipi, model ve araçla ilgili mesleki faaliyet durumu teminat limitlerinde değişiklik olmakta.

Yürürlükte olan trafik sigortası poliçenizle ilgili son bilgileri online olarak Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi‘nin sitesindeki “Trafik Sigortası Poliçe Sorgulama” sayfası aracılığıyla veya hemen bizi 0553 425 57 84 numaralı telefondan ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.